Moja agencja marketingowa
Prowadzisz firmę? Może dopiero chcesz ją założyć? Chcesz się wypromować w Internecie? A może Twoja marka jest już znana i chcesz na niej wreszcie zacząć zarabiać? Potrzebujesz strony internetowej, chcesz mieć własny sklep internetowy z kosmetykami, blog poświęcony modzie, profile społecznościowe, kampanię reklamową? Masz własną przemyślaną strategię, czy dopiero nad nią pracujesz? Niezależnie od Twojej odpowiedzi, nasza brzmi: “Tak, tu jesteś we właściwym miejscu! Mogę zrobić to dla Ciebie!”.

Nie działam jako typowa agencja reklamowa. Różnię się od innych firm, które świadczą usługi internetowe. Nie oferuję potencjalnym klientom tylko pojedynczych klocków, nie zajmuję się samym pozycjonowaniem stron, reklamami, identyfikacją wizualną, tworzeniem stron, które same w sobie nie zapewnią Ci jeszcze najważniejszego: stałego napływu klientów do Twojej firmy, Twojego sklepu, czy na Twój blog.

Moją domeną i specjalnością jest strategia marketingowa i dostarczanie działających rozwiązań, które rzeczywiście pozwolą Ci skutecznie zdobywać coraz więcej klientów i rozwijać Twój biznes!
Dlatego moim pierwszym działaniem dla Ciebie i każdego innego naszego klienta, jest wnikliwe badanie rynku, w którym działasz, lub planujesz działać. Szukam tu Twojej najlepszej, najskuteczniejszej konkurencji i sprawdzam jaki model biznesowy prowadzą, w jakich kanałach i jakie efekty uzyskują. A potem dostarczam Ci rozwiązania, dzięki którym uzyskasz jeszcze lepsze wyniki i efekty.
Jeśli masz swój sklep, czy blog, ale masz za mało klientów, powiem Ci, co potrzebujesz, aby zapewnić stały ich napływ. Jeśli jeszcze nie masz, zbuduję Ci stronę internetową, zainstaluję i skonfiguruję sklep, tak samo kanały i profile w Social Mediach. Jeśli potrzebujesz promocji, chcesz by Twoja marka, Twój produkt, czy usługa były znane i rozpoznawalne, przeprowadzę dla Ciebie kampanię promocyjną. Jeśli potrzebujesz wdrożyć email Marketing, pozyskiwać Leady przez Landing Page, chcesz zbudować własne boty Messenger’owe, czy wręcz cały kompletny lejek sprzedażowy ze skutecznymi przynętami, wykorzystujący media społecznościowe, to również mogę go dla Ciebie zrobić.
Dla mnie jesteś nie tylko klientem, ale przede wszystkim partnerem, na którego sukces pracuję. Dlatego szukam dla Ciebie najskuteczniejszych i najszybciej dających rezultaty rozwiązań. Używam najbardziej nowoczesnych narzędzi i najlepszych praktyk, żeby zrealizować Twój cel najszybciej i najniższym kosztem. Nieszablonowo podchodzę do każdego zadania. Moje działania marketingowe łączą różnorodne techniki, jak pozycjonowanie, Content Marketing, filmy promocyjne, Lead Generation i e-commerce w jeden spójny mechanizm najlepiej pasujący do Twojej działalności i zapewniający Ci wzrost sprzedaży i napływ nowych klientów.

Nie zostawiam Cię przy tym samego. Gdy skorzystasz z moich usług marketingowych, zapewnię Ci pełne wsparcie i szkolenie z obsługi każdego rozwiązania, które dla Ciebie zbuduję. Dzięki temu, jeśli zechcesz, będziesz mógł, lub mogła samodzielnie prowadzić dalsze działania, modyfikować i ulepszać swój system sprzedaży i rozwoju Twojej firmy.
Moja oferta obejmuje wszystkie etapy budowania skutecznego systemu sprzedaży w Internecie. W zależności od Twoich potrzeb, dobiorę i przygotuję dla Ciebie najskuteczniejsze rozwiązania. Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną już teraz!