Blitzkrieg Marketing -
błyskawiczne budowanie marki
Blitzkrieg Marketing – Błyskawiczne budowanie marki, to moja autorska metoda pozwalająca na błyskawiczne zbudowanie Twojej obecności w Internecie. Wykorzystuję w niej możliwości oferowane przez łączenie algorytmów wyszukiwarek Google i serwisów społecznościowych. Dzięki temu mogę błyskawicznie masowo pokazać Twój produkt, czy usługę na samym szczycie wyników wyszukiwania. Jest to bardzo zaawansowana metoda, dlatego zapraszam Cię do indywidualnej konsultacji w tej sprawie..
  • Kampania Blitzkrieg Marketing zapewnia błyskawiczne pojawienie się na szczytach wyników wyszukiwania Google. To oznacza zapewnienie rozpoznawalności marki i skokowy wzrost ruchu organicznego z Internetu.
  • Blitzkrieg Marketing działa natychmiastowo. Czyli nie musisz czekać na budowanie efektów pozycjonowania SEO i efekty widzisz już po kilku minutach.
  • Koszt kampanii Blitzkrieg Marketingu ponosisz jednorazowo. To oznacza, że nie potrzebujesz stale inwestować w kampanie reklamowe, żeby zapewniać ciągły napływ klientów.
  • Blitzkrieg Marketing działa w każdej branży, która pozyskuje klientów przez Internet.
  • Wyniki kampanii Blitzkrieg Marketing są widoczne już w ciągu kilku minut od uruchomienia kampanii.
  • Efekty kampanii Blitzkrieg Marketing są natychmiastowe i trwałe i nie wymagają kolejnych wydatków.
Jak możesz uruchomić kampanię Blitrzkrieg Marketingu

Podobnie jak w przypadku kampanii wojennych, Blitzkrieg Marketing wymaga dokładnych przygotowań, w tym dogłębnej analizy Twojego biznesu, jego obecnych wyników oraz oczekiwanych rezultatów kampanii. Zapraszam Cię w tym celu do konsultacji, w trakcie której omówimy wszystkie szczegóły. Kliknij teraz przycisk poniżej i od razu umów się na wstępną rozmowę.

Krok #0

Wstępna rozmowa

W takcie rozmowy sprawdzę, czy Blitzkrieg Marketing będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Twoje dane kontaktowe będą wykorzystane wyłącznie w tym celu, następnie zostaną usunięte.
Krok #1

Konsultacja

W trakcie konsultacji omówię szczegółowo cały proces kampanii Blitzkrieg Marketingu dla Twojego Biznesu i ustalimy wstępny harmonogram prac. Otrzymasz także umowę precyzującą nasze wzajemne zobowiązania.
Krok #2

Analiza wyników Google i symulacja kampanii

Uzyskane w ten sposób dane posłużą do takiego przygotowania Twoich treści, że Google uzna je za szczególnie wartościowe do pokazania na 1 stronach wyszukiwania.
Krok #3

Przygotowanie materiałów promocyjnych

Przygotuję dla Ciebie odpowiednio skonstruowane materiały, które będą miały się znaleźć na na 1 stronach wyszukiwania Google.
Krok #4

Przygotowanie stron internetowych i profili Social Media

Przygotuję stronę, lub strony internetowe oraz profile w mediach społecznościowych, które nadadzą przygotowanym wcześniej materiałom odpowiednio wysoki ranking w Google.
Krok #5

Uruchomienie kampanii Blitzkrieg Marketingu!

I... wciśniemy czerwony guzik! Rozpoczynamy kampanię Blitzkrieg Marketingu! Pierwsze efekty kampanii powinny być widoczne w ciągu minut!